Breaking News

نحوه نصب و تعویض کاسه توالت

نحوه نصب و تعویض کاسه توالت

شرکت لوله بازکنی البرز راه این کار را به خوبی می داند ، کافیست با شماره تلفن داخل سایت ما تماس بگیرید تا کارشناسان فنی ما در خصوص نصب و تعویض کاسه توالت شما به کمک شما بیایند. شرکت ما با نیروی ماهر و آموزش دیده ای که دارد با کمترین هزینه و ظرافت خاصی این کار را برای شما انجام می دهند. یکی از نکاتی که افراد کم تجربه به آن دقت نمی کنند این است که نخاله ها و باقیمانده سیمان را بر اثر بی دقتی وارد لوله هایی که منتهی به چاه توالت می شود روانه می کنند و این نخاله ها به علت سنگین بودن دفع نمی شود و داخل زانوی فاضلاب و سیفون گیر می کند و همین امر باعث می شود تا راه فاضلاب گرفته و باعث مشکلات بسیاری شود تا جایی که خرج و هزینه اضافی برای تعمیرات لوله فاضلاب روی دست صاحبخانه می گذارد.

تیم متخصص و مجرب تخلیه چاه و لوله بازکنی البرز به صورت شبانه روزی و در سریعترین زمان و کاملاً بهداشتی و مکانیزه مشکل شما را رفع می کند.متخصصان این شرکت با تجهیزاتی مدرن اقدام به تشخیص گرفتگی و یا ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب یا خروجی لوله های توالت شما می کنند و در کمترین زمان و با مهارت زیاد اقدام به باز کردن لوله می نمایند.این شرکت در کلیه مناطق استان البرز و شهر کرج دارای دفتر نمایندگی می باشد که این خود علت اصلی سرعت در خدمات رسانی به کلیه مناطق می باشد.

  اگر دقت در تعویض کاسه توالت شکسته کنیم باعث می‌شود آسیبی به سیفون وارد نشود و کاشی های اطراف کاسه آسیبی نبینند که این امر هزینه تعویض کاسه توالت شکسته را کاهش می‌دهد.          

     

دلیل فرسودگی و تعویض کاسه توالت های ایرانی چیست؟

توالت های ایرانی به علت اینکه با فشار آب مستقیم در تماس هستند به مرورِ زمان باعث فرسودگی می گردند. جرم گرفتن اطراف خروجی سنگ توالت، شکستگی بخشی از لبه های کاسه و جا پایی ها و همچنین ترک خوردن کف کاسه توالت، و نفوذ آب به زیر کاسه توالت و همچنین قدیمی شدن طرح توالت از عوامل اصلی و موثر در تعویض کاسه توالت ها هستند. البته گاهی هم افراد ترجیح می دهند که توالت ایرانی خود را با توالت فرنگی تعویض کنند که این هم خود از عوامل تعویض کاسه توالت نیز هست.

توصیه ی شرکت لوله بازکنی البرز برای تعویض کاسه توالت ها جهت زیباسازی توالت و همچنین برای هر چه بهتر شدن بهداشت توالت ها کمک شایانی می کند.به علت اینکه کاسه های قدیمی به مرورِ زمان جرم می گیرند و عاملی برای نفوذ میکروب ها به منزل می شوند. 

نحوه تعویض کاسه توالت قدیمی ایرانی با کاسه توالت های نو

برای اینکه بخواهیم کاسه توالت ایرانی را تعویض نماییم ابتدا باید کناره های کاسه توالت را خیلی با دقت خالی کرد تا کاسه ی توالت به راحتی از جای خود بیرون بیاید. شرکت لوله بازکنی البرز این کار را توسط دستگاه های  مخصوص انجام می دهد تا حتی الامکان کمترین آسیب به کاشی های کناری کاسه وارد شود.اگر این کار توسط فرد متخصص و ابزار های فنی که برای این کار وجود دارد انجام شود ، مطمناٌ با کمترین شکستگی و تخریب این کار صورت می گیرد. در ادامه کاسه قدیمی را با جدید تعویض می کنیم و با کف زمین تراز می نماییم.

این کار باید با دقت انجام شود و تراز گردد تا آب ، اطراف توالت باقی نماند. در صورتی که بخواهیم سیفون توالت را نصب کنیم بایستی با دقت سیفون را در جای خود بگذاریم و آب بندی نماییم تا از ورود آب به زیر کاسه جلوگیری شود سپس آن قسمت تخریب شده را با دقت کاشی کرده و بند کشی می کنیم. این روند هم بایستی با ظرافت خاص انجام گردد تا شکل ظاهری کف سرویس بهداشتی به هم نخورد و همچنین آب به قسمت های زیرین کاسه ی جدید نفوذ نکند. 

 

مطالعه کنید
تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم

توالت های ایرانی با فرنگی با هم چه تفاوتی دارند و تفاوت نصب آنها به چه صورت می باشد؟

توالت های ایرانی با فرنگی تفاوت های خیلی زیادی با هم دارند. می خواهیم نحوه نشستن و استفاده ی توالت های فرنگی با ایرانی را بررسی کنیم و پی به مشکلات و ضررهای متعددی که توالت های ایرانی نسبت به توالت های فرنگی دارند بپردازیم.برای استفاده ازتوالت های ایرانی حتما باید بر روی دو پا نشسته و این کار فشار بسیار زیادی به زانوها می آورد و برای افراد کهنسال بسیار مضر است ولی توالت های فرتگی چون جای نشیمنگاه دارد از این آسیب جلوگیری می کند و استفاده از آن راحت تر است. تفاوتی که توالت های ایرانی و فرنگی در نحوه نصب با یکدیگر دارند این است که توالت های ایرانی به صورت توکار نصب می شوند ولی توالت های فرنگی به صورت روکار هستند.

 هنگامی که ما ساختمانی را از نو بنا می کنیم ، توالت های ایرانی داخل کف زمین به صورت توکار نصب می شوند و یا اگر بخواهیم توالت واحد قدیمی را نوسازی کنیم بایستی اطراف کاسه توالت را تخریب کنیم، کاسه جدید را با کاسه قدیمی تعویض کنیم و در نهایت اطراف توالت مجددا آبندی، تراز و کاشی شود. در نتیجه نصب توالت های ایرانی کار چندان راحتی نیست و نیاز به کارشناس و تبحر افراد مجرب دارد تا هم خوب آبندی شده و شکل ظاهری اطراف آن نیز به خوبیبازسازی و ترمیم گردد. شرکت لوله بازکنی البرز سابقه طولانی در اینگونه خدمات رسانی دارد این شرکت فعالیت در خصوص تخلیه چاه، بازسانی خانه ها و تعویض شیرآلات و بازسازی یا نوسازی توالت ها را دارد.

از چه نوع کاسه توالت ایرانی بخریم که خیالمان راحت باشد؟

اگر قصد دارید سرویس بهداشتی منزل‌تان را بازسازی و نو کنید و سنگ توالت ایرانی را تعویض کنید، هنگام خرید سنگ توالت ایرانی توجه به نکاتی مانند ابعاد سنگ توالت، نوع آبریز، ارگونومی و جنس سنگ مهم است.زمان خرید توالت ایرانی باید ابعاد کاسه توالت را متناسب با سرویس بهداشتی انتخاب کنید تا زمان نصب به مشکل برنخورید. یکی از نکات مهم هنگام خرید توالت ایرانی برای سرویس بهداشتی توجه به جنس سنگ و ضریب جذب آب آن است.

جنس سنگ توالت ایرانی از چینی بهداشتی است، چینی بهداشتیِ با کیفیت ، میزان جذب آب آن کمتر از یک درصد است. سنگ‌های بی‌کیفیتِ توالت‌های ایرانی میزان جذب آب بالایی دارند که باعث تجمع آلودگی می‌شود و بستر مناسبی برای رشد میکروب ها و قارچ ها ایجاد می شود و در نتیجه همواره بوی نامطبوعی می دهند.

توالت فرنگی دیواری و فاصله مناسب برای نصب توالت فرنگی

توالت فرنگی دیواری یا وال‌هنگ عموماً به دیوار سرویس بهداشتی نصب می‌شود، توالت فرنگی دیواری نسبت به مدل‌های دیگر کوچک‌تر است و مخزن آن داخل دیوار سرویس بهداشتی قرار می‌گیرد و فضای کمی را اشتغال می‌کند. دیوار سرویس بهداشتی که توالت فرنگی دیواری در آن قرار می‌گیرد باید استحکام بالایی داشته باشد. توالت فرنگی دیواری بیشتر در ساختمان‌های تجاری و اداری استفاده می‌شود و به ندرت در سرویس بهداشتی خانه‌ها توالت فرنگی دیواری مشاهده می‌شود. نظافت و شستوی توالت فرنگی دیواری نسبت به مدل زمینی راحت‌تر است.انواع سیستم تخلیه در دستشویی فرنگی شامل سیستم تخلیه گردابی، واش‌دان، واتر جت و توریو جت است. 

یک روش دیگر که برای  تبدیل توالت ایرانی به فرنگی به استفاده می‌شود، کمی بهتر و بدون تخریب است. این روش بیشتر توسط کسانی استفاده می‌شود که یا زمان کافی برای تبدل اصولی ندارند یا به دلایلی قادر به پرداخت هزینه زیاد نیستند.در روش بدون تخریب، لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی در گودی توالت ایرانی قرار می گیرد. به این شکل که ، سطح بیرونی توالت ایرانی به کلی پوشانده می‌شود و فقط یک لوله از روی سطح توالت تا درون سوراخ توالت ایرانی به شکلی که مسدود نشود نصب خواهد شد.

 با چه مبلغی می توان یک سرویس بهداشتی قدیمی را بازسازی کرد؟ 

قیمت بازسازی سرویس بهداشتی در انواع ساختمان‌های مسکونی متفاوت است. این هزینه با توجه به شرایط زیرسازی، لوله‌کشی و نحوه اتصالات ، انتخاب دکوراسیون و سبک کفپوش متفاوت است. نحوه زیرسازی سرویس بهداشتی با شرایط هر منزل می‌تواند متفاوت باشد ، در نتیجه قیمت بازسازی سرویس بهداشتی با توجه به محل انجام کار و محیط، نحوه انجام کاری که صورت پذیرفته ، متغیر می باشد بسیاری از افراد تمایل دارند در همان ابتدا، هزینه های بازسازی سرویس بهداشتی برایشان مشخص باشد. باید به خاطر داشت که این‌گونه بازسازی‌ها به پارامترهای گوناگونی بستگی دارد. اجرت و قیمت دقیقی از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی نمی‌توان ارائه داد. هزینه بازسازی سرویس بهداشتی به اجرت و مخارج خرید مصالح مورد استفاده هم بستگی دارد.

سخن پایانی را  از زبان شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی البرز بشنوید.

اگر می خواهید از توالت ایرانی اسفاده کنید مدل طبی توالت ایرانی فشار کمتری را به کمر و مچ پا  و زانوی شما وارد می‌کند و توصیه می‌شود این نوع توالت استفاده شود.توالت های ایرانی براساس نوع آبریزی که دارند به دو دسته تقسیم می شوند ریم باز و دیگری ریم بسته ، از ریم باز در توالت‌های قدیمی‌تر استفاده می‌شود.توالت های فرنگی براساس مدل، محل قرارگیری، خروجی، سیستم تخلیه و فرم کاسه دسته‌بندی می‌شوند و انواع مدل دستشویی فرنگی شامل توالت یک تکه، دو تکه و توالت فرنگی دیواری  و زمینی و حتی صحرایی یا مسافرتی تقسیم بندی  می‌شوند.

About modir

Check Also

تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم

تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم درخصوص تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم باید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *