توصیه تخلیه چاه و لوله بازکنی البرز چیست؟

توصیه شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی البرز به افرادی که  منزلشان در استان البرز و شهر کرج و حومه قرار دارد. و دوچار مشکلاتی همچون گرفتگی سینک ظرفشویی، پر شدن چاه فاضلاب و یا ترکیدگی لوله آب و یا نشتی می‌شوند. جهت رفع مشکل خود باید با لوله‌ بازکنی البرز تماس بگیرند.

شرکت ما از متخصصین با تجربه در  زمینه ی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در کرج استفاده می کند. اما برخی افراد به‌ جای مراجعه به این تکنسین ها ، از روش‌های خانگی مانند پودرها و اسیدهای لوله‌ بازکنی استفاده می کنند. به همین دلیل احتمال بروز خطر و آسیب وجود دارد.برای کاهش این خطرها به کارگیریِ خدمات تخصصی لوله بازکنی با دستگاه های لوله بازکن توصیه می‌شود.در این مقاله به معرفی شرکت های لوله بازکنی از جمله شرکت لوله بازکنی البرز ، می پردازیم.

اقداماتی که باید انجام دهیم تا لوله های فاضلاب ساختمان ما دوچار گرفتگی نشود؟

در صورتی که باقیمانده مواد زباله از قبیل ، غذا، مو، دستمال کاغذی و پوست میوه ها که اغلب باعث گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌شوند ، جمع آوری نشود ، به تدریج با عبور از سینک طرفشویی و تجمیع این مواد در لوله ها ، باعث ایجاد بوی بسیار بد در فضای خانه یا محل کار می شود.در نتیجه این‌ نشانه واضحی برای دریافت خدمات از شرکت های لوله بازکنی در کرج می باشد.

لوله بازکنی دکتر لوله

لوله بازکنی شبانه روزی در کرج

✳️تشخیص و ترکیدگی با دستگاه دیجیتالی و تصویری ✳️لوله کشی سرد و گرم و فاضلاب و شوفاژ پکیج و گاز ✳️نصب شیرآلات بهداشتی و تعویض شیرآلات ✳️تعمیر آبگرمکن دیواری و زمینی

تلفن همراه : 09127305635 

موبایل :09193231010

همراه :09125011933

تجهیزات و دستگاه‌های لوله باز کنی در کرج

تجهیزات و دستگاه‌های لوله باز کنی در کرج استفاده می شود.

مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب یکی از اتفاقات بسیار ناخوشایند می‌باشد. که ممکن است برای هر ساختمانی به وجود آید. پخش بوی نامطبوع یا نشت آب از لوله‌ها نیز آسایش افراد را از بین می‌برد. به‌منظور رفع این مشکل ، تیم مجرب لوله بازکنی در کرج به راحتی از روش‌های جدید و تجهیزات و دستگاه‌های مدرن استفاده می‌کنند.

دستگاه سه نظام

یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین دستگاه‌هایی که در فرآیند Pipe opening services مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه سه نظام است. به‌ طور کلی استفاده از این دستگاه حتی در ساختمان‌های قدیمی هم مناسب می‌باشد. زیرا بازدهی کار دستگاه و حساسیت آن بسیار بالا است.

درنتیجه، لوله بازکنی با این وسیله امکان آسیب رساندن به لوله‌ها را به حداقل می‌رساند. در واقع این دستگاه در فرآیند لوله بازکنی، با جمع‌کردن فنر در خود و چرخش در طول لوله، عملیات رسوب‌زدایی را با قدرت بیشتری انجام می‌دهد.
استفاده از سه نظام در لوله بازکنی در کرج عملکرد منظم‌تر و راحت تری ارائه می‌دهد. تا فرآیند لوله بازکنی با ریسک کمتر و با بازدهی مطلوب‌تری انجام ‌شود. اما طبق نرخ اتحادیه، هزینه لوله بازکنی با استفاده از دستگاه سه نظام قیمت بالاتری دارد.علاوه بر این، ابزار دیگری که در عملیات لوله بازکنی مورد استفاده قرار می‌گیرد، لوله‌های طویلی می‌باشند که سر آن‌ها به فنر وصل‌شده است.

لوله بازکنی در کرج

سایر روش‌های لوله بازکنی کرج

سایر روش‌های لوله بازکنی کرج

استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، ارابه‌ای و کیفی، سه‌پایه‌ای و گیربکسی فنر زنی لوله از رایج‌ترین روش‌های لوله بازکنی در کرج می‌باشند که برای مشتریان انجام می‌شوند. دستگاه فنر زنی مانند یک دریل قدرتمند می‌باشد که روی آن فنر تعبیه‌ شده است که به همراه یک مخزن می‌باشد. بزرگی مخزن به طول لوله بستگی دارد. فنر موجود در این دستگاه توسط انرژی‌ وارده از سوی دریل به حرکت درمی‌آید و می‌تواند عوامل مسدود کننده لوله را از بین ببرد. البته فنرزنی لوله ، تنها راه لوله بازکنی نیست و در شرایطی که مقدور باشد، استفاده از روش‌هایی مانند تراکم هوا و واترجت هم برای باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب به کار می‌رود.

خدمات شبانه‌ روزی لوله بازکنی در کرج

خدمات شبانه‌ روزی لوله بازکنی در کرج

تیم‌های مجرب لوله بازکنی در کرج خدماتی که به صورت شبانه‌روزی ارائه می دهند عبارتند از:

 نشت‌یابی لوله‌ها با دستگاه و رفع  و ترمیم لوله‌های شکسته

 اتصال انشعاب فاضلاب منزل و ساختمان به فاضلاب شهری

 از بین بردن بوی نامطبوع حمام، دستشویی و چاه فاضلاب

 انجام عایق‌کاری کف حمام و دستشویی به‌ وسیله ایزوگام به‌ منظور جلوگیری از ایجاد نم

 نصب توالت فرنگی در ساختمان و همچنین سرویس مربوط به آن

 تعمیرات مربوط به تأسیسات ساختمان و انجام خدمات مربوط به تأسیسات

 جرم‌گیری و رسوب‌زدایی لوله‌های آشپزخانه و سرویس بهداشتی

 اجرای لوله‌کشی و تعمیر موتورخانه و همچنین نصب و تعمیر پکیج و شوفاژ

 رفع گرفتگی و تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه و لوله بازکنی البزز

قیمت لوله ‌بازکنی در کرج

به طور کلی ، مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب برای افراد زیادی از اهالی کرج رخ می‌دهد. به همین دلیل، روزانه افراد زیادی برای رفع این مشکل با شرکت‌های تخلیه چاه و لوله بازکنی در کرج تماس می‌گیرند. از این رو، افراد زیادی نیز تمایل دارند از طریق این شغل امرار معاش نمایند. بنابراین بررسی هزینه و تعرفه‌هایی که اتحادیه برای این صنف برای مشتریان و هم برای افرادی که این شغل را انتخاب می‌کنند، ضروری می‌باشد.

متأسفانه اتحادیه‌ای تحت عنوان اتحادیه لوله بازکنی در کرج وجود ندارد، و اتحادیه آهنگران هزینه‌ها و تعرفه‌های مربوط به خدمات لوله باز کنی را تنظیم می‌کند. سودجویان و کلاهبراداران زیادی نیز وجود دارند که دو یا چند برابر قیمت عرف از مشتریان طلب می‌کنند.البته ناگفته نماند هزینه نهایی برای لوله بازکنی در کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد.

این عوامل عبارتند از:

تجهیزات و دستگاه‌های مورد استفاده در عملیات لوله بازکنی ،مدت زمان کندنِ محل قرارگرفتن لوله شکسته یا گرفته شده ، میزان شدت گرفتگی لوله و میزان کار لازم برای رفع گرفتگی ، طول لوله گرفته‌ شده ، اینکه آیا لوله گرفته‌ شده با طبقات دیگر ساختمان ارتباط دارد یا خیر ، تعداد دفعات فنرزنی و یا تعداد لوله‌های گرفته‌ شده در ساختمان ، و روش‌هایی که در رفع گرفتگی لوله فاضلاب به کار گرفته می شود.

مناطق لوله بازکنی کرج

مناطق تحت پوشش لوله بازکنی در کرج

شرکت‌های لوله بازکنی ، شرایطی را برای ساکنان کرج فراهم کرده‌اند که آن‌ها در کمترین زمان ممکن بتوانند مشکل گرفتگی لوله های ساختمان خود را برطرف نمایند. همچنین به دلیل رقابت بسیار زیاد بین این شرکت‌ها، شرکت‌های پیشتاز و موفق به‌ منظور جلب رضایت مشتریان، ارائه خدمات خود را در تمام مناطق استان ، تحت پوشش قرار داده اند. مناطقی که ما در این استان خدمات رسانی می کنم ، عبارتند از:گوهردشت کرج، جهانشهر، مهرشهر، شاهین ویلا، فردیس کرج، دهقان ویلا، حصارک، گلشهر، درختی، عظیمیه کرج، مناطق هشتگرد، چهارباغ و کردان می‌باشد.

البته ممکن است با وجود شرکت‌های مختلف ارائه‌دهنده خدمات تخلیه چاه، افراد برای رفع گرفتگی لوله‌ها و تخلیه چاه ساختمان خود با دردسرهای زیادی مواجه شوند. زیرا در صورتی که این شرکت ها دارای تجربه و تخصص کافی نباشد، ممکن است با عدم آشتایی با اصول تخصصی و فنی در این زمینه باعث آسیب به لوله‌های ساختمان  و مشکلات بسیاری را ایجاد نمایند ، زیرا لوله‌ها از اجزاء بسیار آسیب‌پذیر در ساختمان‌ هستند ، بنابراین لوله بازکنی به تخصص بالایی نیاز دارد پس در نتیجه، شرکت‌های ممتاز و موفق معمولاً از بهترین تجهیزات روز دنیا استفاده می‌کنند و همچنین برای ارائه بهترین کیفیت در رفع گرفتگی لوله‌ها، از تیم متخصص و باتجربه‌ استفاده می کنند.

لوله بازکنی عظیمیه کرج

لوله بازکنی پردیسان کرج

لوله بازکنی فردیس کرج

لوله بازکنی جهان شهر کرج

لوله بازکنی گوهر دشت کرج

لوله بازکنی طالقانی کرج

لوله بازکنی مهرویلا کرج

لوله بازکنی باغستان کرج

لوله بازکنی حصارک کرج

لوله بازکنی مهرشهر کرج

لوله بازکنی محمدشهر کرج

لوله بازکنی کیانمهرکرج

تخلیه چاه در کرج

تخلیه چاه در مناطق مختلف کرج

تخلیه چاه و فاضلاب در کرج ازجمله کارهایی است که نه‌ تنها به ‌دقت بالا نیاز دارد، بلکه در انجام این کار باید نکات بهداشتی به صورت دقیق رعایت شوند. زیرا چاه‌های فاضلاب مملو از ویروس و میکروب‌های مختلف می‌باشند.

در صورت پخش میکروب‌ها در محیط، ممکن است سلامتی افراد را به خطر اندازند. در واقع عملیات تخلیه چاه ممکن است در ظاهر بسیار ساده به‌نظر برسد. اما تجربه و تخصص تیم‌های شرکت ما در امور بهداشتی برای انجام عملیات تخلیه‌چاه، بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

 اگر عملیات تخلیه چاه در زمان مناسب انجام نشود. آبِ درون چاه به دیواره‌های آن نفوذ می‌کند. و منجر به ریزش دیواره‌های چاه می‌شود. پیامد ریزش دیواره چاه، کاهش عمق آن و افزایش شعاع آن خواهد شد.

همچنین با ریزش مکرر دیواره چاه ، در گذر زمان، ممکن است زمینِ زیر ساختمان سست شود و خطر فرونشست ، ساختمان را تهدید می‌کند. بنابراین ضروری است که از خدمات متخصصین لوله بازکنی در کرج برای تخلیه‌ چاه استفاده شود.

معمولاً برای عملیات تخلیه‌ چاه فاضلاب بسته به نوع نیاز و عمق چاه ، آب و لجنِ موجود در آن ، از تانکرهای کوچک و بزرگ در اندازه‌های ۴۰۰۰، ۶۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ لیتری ، استفاده می شود.

در عملیات تخلیه چاه توسط شرکت‌های لوله بازکنی ، دستگاه‌هایی مانند تانکر مکنده، آبکش و لجن کش به کار گرفته می‌شود. البته هر یک از این دستگاه‌ها، وظایف خاص خود را انجام می‌دهند. به‌عنوان مثال: تانکر آبکش فقط تخلیه آب چاه را انجام می دهد. و  فضولات چاه را نمی تواند تخلیه‌ کند. اما تانکرهای مکنده و لجن کش به‌ عنوان بهترین و قوی‌ترین نوع تانکرها، هر آن چه که در جلوی راه خود باشد را  به یک باره می‌بلعند و چیزی درون چاه باقی نمی ماند.

تخلیه چاه و لوله بازکنی البزز

هزینه تخلیه چاه در کرج

همانند دستمزد لوله بازکنی ،  هزینه تخلیه چاه در استان البرز نیز بسته به عوامل مختلف، متغیر خواهد بود. این عوامل شامل موارد زیر می‌باشد:

طول یا عمق چاه

تعداد تانکرهایی که در هنگام تخلیه چاه استفاده می‌شوند.

مقدار زمانی که برای انجام عملیات تخلیه چاه صرف می شود.

 در صورتی که سرِ چاه قابل‌ تشخیص نباشد، برای پیدا کردن سرِ چاه نیز هزینه‌ای در نظر گرفته می‌شود.

اتحادیه مربوط به لوله بازکنی ، برای برآورد هزینه تخلیه چاه همه این موارد را در کنار هزینه‌های لایروبی، تخلیه و حفرِ چاه توسط افراد متخصصی که در این زمینه تجربه دارند، در نظر می گیرد.

چرا خدماتِ لوله بازکنی در کرج را با تخلیه چاه و لوله بازکنیِ البرز انجام دهیم ؟

 رقابت تنگاتنگی بین شرکت‌های تاسیساتی در کرج وجود دارد. از این رو می‌توان در هر خیابان ، بر روی دیوارها و  تابلوها ، تبلیغات شرکت‌های مختلفی که در این زمینه کار می کنند را مشاهده کرد. اما در این میان، شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنیِ البرز با ارائه خدمات خود در هفت روز هفته و به‌ صورت شبانه‌روزی توانسته است فعالیت خود را در سراسر مناطق استان البرز پوشش دهد.

لوله بازکنی البرز یکی از شرکت‌هایی است که تمام پرسنل آن از افرادی مجرب و متخصص تشکیل‌ شده‌اند. بنابراین تجربه بالای پرسنل ما در کنار سابقه طولانی مدت این مجموعه در زمینه تخلیه چاه و مدیریت یکپارچه ، این شرکت را به مجموعه‌ای بسیار ممتاز و موفق تبدیل کرده است. به همین دلیل ، وسعت ارائه خدمات  شرکت ما به هیچ منطقه خاصی محدود نیست.

این شرکت به راحتی توانسته است.خدمات خود را در باغ‌های اطراف کرج و تمام مناطق مرکزی استان البرز گسترش دهد.البته لازم به ذکر است که پرسنل ما در هنگام ارائه خدمات لوله بازکنی در کرج نکات مهمی را مورد توجه قرار می‌دهند که شامل موارد زیر می‌شود:

استفاده از لوازم ایمنی برای انجام عملیات ساختمانی

تجهیزات و دستگاه‌های مختلف و مدرن برای انجام پروژه‌های لوله بازکنی

به‌ کارگیری دقت کافی به‌ منظور جلوگیری از بروز آسیب به اجسام و لوله‌ها در هنگام ارائه خدمات

رعایت دقیق نکات بهداشتی

سخن پایانی

گرفتگی لوله‌های فاضلاب و پرشدنِ چاه، برای هر ساختمانی ممکن است پیش بیاید. این امر به دلیل انتشار آلودگی و گازهای سمی می‌تواند برای سلامت ساکنین آن ساختمان، خطر جدی ایجاد کند. به همین دلیل، رفع گرفتگی لوله‌ها تنها کاری است که بلافاصله بعد از مشاهده هرگونه علائم و نشانه‌ی گرفتگی باید سریعاً انجام شود.به‌طور کلی شرکت‌های لوله بازکنی در کرج از جمله شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی البرز ، خدمات گسترده‌ای از جمله رفع گرفتگی لوله‌ها، رفع بوی نامطبوع، تخلیه چاه را با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و مدرن ارائه می‌دهند.

17 پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   با سلام. ما در تمامی مناطق کرج به صورت فوری و شبانه روزی این خدمات را انجام می دهیم.برای دریافت اطلاعات یشتر با شماره 09127305635 تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   با سلام به رضای عزیز.هزینه حفر چاه در کرج به متراژ آن و جنس زمین مورد نظر بستگی دارد.حفر چاه نیز یکی از خدمات مجموعه لوله بازکنی البرز می باشد.جهت اطلاعات بیشتر شما می توانید با شماره تلفنی که در سایت اعلام شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما ر ا در این زمینه راهنمایی کنند.

   پاسخ
 1. رسول امینی
  رسول امینی گفته:

  با سلام. در خصوص پیدا کردن نشتی و ترکیدگی لوله ها در شرکت لوله بازکنی البرز از چه ابزاری استفاده میکنید که کمترین تخریب ، را داشته باشه؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام به آقای امینی.
   ما در شرکت لوله بازکنی البرز از ابزارها و وسایل پیشرفته و به روز دنیا استفاده می کنیم که خسارت وارده به ساختمان شما را به حداقل ممکن می رساند.این وسایل و ابزارهای فنی ، محل ترکیدگی یا نشتی لوله آب یا فاضلاب را به صورت دقیق نشان می دهند.

   پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   با سلام.شرکت لوله بازکنی البرز از تانکرهای 6 و 12 هزار لیتری برای تخلیه فاضلاب استفاده می کند و به صورت شبانه روزی این خدمات را انجام می دهند. شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت در قسمت ارتباط با ما و تماس با تلفن واحد پشتیبانی از این خدمات استفاده نمایید.

   پاسخ
 2. رها
  رها گفته:

  سلام
  میخواستم بپرسم شرکت شما خدماتِ پیدا کردن اشیاء قیمتی مثل طلاجات که درون کاسه توالت یا چاه فاضلاب افتاده انجام می دهد؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   با سلام
   شرکتن لوله بازکنی البرز خدمات متنوعی در تمامی موارد از جمله رفع گرفتگی لوله های فاضلاب و تشخیص و ترکیدگی و رفع نم و همچنین در خصوص مورد خاص شما یعنی پیدا کردن اشیاء قیمیتی شما که درون لوله و یا چاه فاضلاب افتاده است دارد.کافیست شما با شماره پشتیبانی سایت ما که در قسمت در ارتباط با ما وجود دارد تماس بگیرید تا ما به کمک شما بیاییم.

   پاسخ
 3. محسن
  محسن گفته:

  سلام
  سوال من در خصوص بوی بد فاضلاب منزلمان است که خیلی آزاردهنده هست و آیا شرکت شما می تواند منشاء این بوی بد را پیدا و رفع کند و هزینه این کار چقدر است؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام.
   شرکت لوله بازکنی البرز به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمات همشهریان عزیز کرجی می باشد تا بتواند مشکلات ساختمان شما عزیزان را از جمله مشکل بوی بد محل زندگی شما را حل نماید. کافیست با شماره تماس پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کمترین زمان و کمترین هزینه به کمک شما عزیزان بیایند.

   پاسخ
 4. سروش
  سروش گفته:

  سلام وخسته نباشید به شما دوستان
  سوال داشتم در خصوص زمان حضور پرسنلتون در محل ، منظورم بعد از تماس ما جهت باز کردن لوله چقدر زمان طول میکشه در محل حضور پیدا کنید؟

  پاسخ
 5. رضا سلطانی
  رضا سلطانی گفته:

  سلام
  میخواستم از پرسنل زحمت کش لوله بازکنی البرز بابت اخلاق و رفتار خوب و همچنین کار تمیز وکمترین خرابی و کمترین زمان که برای ما انجام دادند تشکر و قدردانی کنم.

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام به آقای سلطانی
   تشکر از اظهار لطف شما.امیدواریم شرکت ما بتواند به همین صورت در خدمت شما عزیزان باشیم و خدمتگذار تمامی مشتریان استان البرز و شهر کرج باشیم.

   پاسخ
 6. احسان
  احسان گفته:

  سلام
  سوال من در خصوص نصب شیرآلات و تعمیرات شوفاز خانه و کلا تاسیسات ساختمانی نیز جزء خدمات شرکت لوله بازکنی البرز می باشد؟

  پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4.7/5 - (15 امتیاز)
تماس مستقیم